Hakkımızda

Victory Spa

İstanbul’ da edinebileceğiniz en iyi spa deneyimini sizlerle buluşturuyoruz.

İşinde uzman, eğitimli ve titiz terapist kadromuzla SpaVictory olarak tüm enerjimizi, yoğun iş hayatının sizlere yüklediği stres ve yorgunluğu üzerinizden atmanıza yardımcı olmak için harcıyoruz.

Spa merkezimizde, her biri için farklı uzman terapistler bulundurduğumuz bir çok masaj türünü tercih edebilir, masaj öncesi/sonrası sauna ve buhar banyosuyla vücudunuzu benzersiz bir rahatlıkla tanıştırabilirsiniz.

 

Siz müşterilerimize benzersiz zihin-beden terapilerimizi, tekrardan size özel hazırlanmış steril terapi odalarımızda uyguluyoruz. Sektördeki 14 yıllık tecrübelerimize güvenerek söyleyebiliyoruz ki, masaj terapileriniz esnasında daha derin bir rahatlama deneyimlemeniz için hazır bulunduracağımız bitkisel oda kokuları, hafif melodi ve ışıklandırmaları çok seveceksiniz.

SpaVictory olarak kalite ve “vip class hizmet” anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermedik. Siz müşterilerimizi, tüm ekip olarak bu işi ne kadar sevdiğimizi ve ciddiye aldığımızı görmeniz için terapi merkezimizde ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

72+

Özel Spa Programı

65+

Günlük Yeni Müşteri

5320+

Özel Vücud Programı

10000+

Mutlu Müşteri

Victory Spa'ya Nasıl Gelebilirsiniz?

Bize ulaşın sekmesinden konuma tıklarsanız doğrudan tarif açılacaktır. Sizleri bekliyoruz.

Buraya Tıkla, Hemen Ara!